Студенти університету вибороли першість у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студенти університету вибороли першість у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Двоє студентів факультету інженерії машин, споруд та технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя — призери ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2016/2017 навчального року.

Переможцем конкурсу став студент групи МАм-51 Волков Максим, який отримав дипломи першого та другого ступенів за наукову роботу зі спеціальності «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей конструкції». Науковий керівник — завідувач кафедри автомобілів, д.т.н., доцент Ляшук Олег Леонтійович.

Студентка групи ХТс-42 Януш Мар’яна отримала диплом другого ступеня за роботу зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі». Науковий керівник — завідувач кафедри транспортних технологій, д.т.н., доцент Попович Павло Васильович.

Зазначимо, що конкурс відбувався з 19 по 21 квітня у м. Кропивницький на базі Кіровоградського національного транспортного університету. В змаганнях взяли участь представники з 23 вищих навчальних закладів України.

Вітаємо студентів факультету інженерії машин, споруд та технологій з перемогою і бажаємо їм натхнення, успіхів і нових наукових звершень!

IMG_20170420_154549_050[1]

10002 10001 10003

Тарас Чорний — призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство»

Тарас Чорний — призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство»

Упродовж 11 – 13 квітня на базі Національного транспортного університету відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство».

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на олімпіаді представляли студенти групи МАс-42 факультету інженерії машин, споруд та технологій — Тарас Чорний та Степан Каськів (науковий керівник — завідувач кафедри автомобілів, д.т.н., доцент Ляшук Олег Леонтійович).

За результатами інтелектуальних змагань призове місце серед представників класичних університетів виборов студент ТНТУ ім. І. Пулюя Тарас Чорний, який отримав диплом третього ступеня.

Вітаємо студента нашого університету з високим досягненням, бажаємо йому та його колегам натхнення, успіхів і нових наукових звершень!

Чорний

Чорний К 1 Чорний К 2 Чорний К 3

Чорний 2

Додамо також, що Тарас Чорний взяв участь у конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки “Транспорт”, де представив науково-дослідну роботу на тему “Удосконалення конструкції шатунно-поршневого механізму з елементами осьового стопоріння поршневих пальців” та відзначений дипломом цього конкурсу. Конференція проводилася 29 березня у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

чорний хнаду

“Тиждень безпеки дорожнього руху”

На кафедрі автомобілів для студентів ТНТУ ім.  І. Пулюя у період з 9 по 15 листопада 2015 року відбувався конкурс по знанню правил дорожнього руху (ПДР) та по будові та вмінні водіння автомобілем яке отримало назву “Тиждень безпеки дорожнього руху”. Зазначений захід проводився у рамках виконання Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Організатором заходу в університеті виступила кафедра автомобілів та, зокрема, її працівники: т.в.о. завідувача кафедри, д.т.н. доцент Ляшук Олег Леонтійович; заступник завідувача кафедри, асистент Босюк Павло Володимирович; к.т.н., доцент Пиндус Юрій Іванович; к.т.н., доцент Гевко Ігор Богданович; асистент Заверуха Руслан Романович; асистент Клендій Володимир Миколайович; інженер Хорошур Роман Васильович.

Впродовж тижня, який був присвячений дорожній безпеці, студенти-політехніки (а саме студенти-автомобілісти груп МА-21 МА-31 МАс-31, МАс-32, МА-41 МАс-41, МАс-42, МАм-51) взяли участь у конкурсних заходах та тестуваннях і перевірили себе на знання правил дорожнього руху.

У програмі конкурсу-змагання відбувалися такі заходи:

– 09.11.15 року – Проведення тестування ПДР на комп’ютерах за допомогою програми «Тренажер по білетах ПДР України» в навчальному корпусі №9 у аудиторії №201б;

– 10.11.15 року – Проведення тестування агрегатів та вузлів транспортних засобів в навчальному корпусі №9 у аудиторії №107;

– 11.11.15 року ‑ Проведення тестування електрообладнання транспортних засобів в навчальному корпусі №9 у аудиторії №210;

– 12.11.15 року ‑ Проведення конкурсу із водіння власними транспортними засобами учасників, які мають водійські права, на автодромі ТК ТНТУ ім. І. Пулюя;

– 13.11.15 року – оголошено результати даного конкурсу, а учасникам які показали кращі результати – вручено медалі та грамоти на кафедрі автомобілів яка знаходяться в навчальному корпусі №9 у аудиторії №106.

За результатами конкурсу визначено кращих учасників. Ними стали студент групи МА-41 Лазар Володимир — 1 місце, студент групи МА-41 Пелешок Роман — 2 місце, студент групи МАс-42 Волков Максим — 3 місце. Переможці нагороджені медалями та почесними грамотами.

http://tntu.edu.ua/?p=uk/news/2417