10 найнадійніших японських автомобілів

10 найнадійніших японських автомобілів, які перевірені роками

Можна довго сперечатися про те, який автомобіль назвати «надійним». Адже в наші дні пробігом в 200 тисяч кілометрів складно когось здивувати. Але з декількох хороших машин завжди можна вибрати кращу. У цьому огляді представлені 10 найбільш надійних японських автомобілів, які легко пройдуть 300 000 км і навіть більше.

1. Honda Civic

У гібридної версії Civic за останні кілька років виникали проблеми з акумуляторними батареями. Бензинова версія позбавлена такої вади і буде служити досить довго. Модель попереднього покоління виглядала дещо застарілою, але в 2015 році вийшла нова, покращена, версія.

2. Toyota Highlander

Toyota Highlander – це автомобіль, орієнтований на молодих людей. Але модель також сподобалася сімейним парам з дітьми, які не хочуть мінівен. І це відмінна альтернатива. На думку експертів, Highlander – відмінний позашляховик – зручний, просторий, тихий. А найкращі з лінійки Highlander – це моделі з двигуном V6.

3. Toyota Sienna

Задні двері Toyota Sienna легко зсуваються і тоді на просторий диван можна безпечно садити дітей. А якщо його скласти, то можна навантажити багато поклажі. Незалежно від того, що потрібно перевезти, цей мінівен відмінно підійде. До того ж автомобіль повнопривідний, що робить його ще більш корисним. Він «проживе» протягом тривалого часу і, взагалі, Sienna – один з найбільш «довгоживучих» мінівенів на ринку.

4. Honda CR-V

Honda CR-V – це не просто черговий японський кросовер. Це зручний автомобіль з повним приводом, який управляється майже як «легковик». Як і інші моделі Honda, CR-V може проїхати 300 тисяч кілометрів.

5. Honda Accord

Honda Accord отримує безліч похвал за просторий салон і хорошу керованість. А якщо на перше місце ставиться надійність машини, то варто купити 4-циліндричну модель. 2,0 або 2,4-літровий двигун буде працювати «майже вічно», економлячи при цьому паливо.

6. Toyota Corolla

Водіям не завжди потрібно так багато місця в салоні, як в просторих CR-V або в Accord. Для них відмінно підійде компактна Toyota Corolla. Автомобіль одинадцятого покоління виглядає набагато помітніше, ніж попередні версії. І не тільки зовні, але і всередині. Тепер інтер’єр набагато більш стильний і зручний, ніж було раніше.

7. Honda Pilot

Для великих сімей, які не хочуть пересуватися на мінівені, відмінно підійде кросовер Honda Pilot. У цій повнопривідній машині вміщається до восьми пасажирів.

8. Honda Odyssey

Honda Odyssey, можливо, не найкращий мінівен, але на модель варто звернути увагу. У машині поміщаються вісім пасажирів, а також весь багаж, який вони можуть взяти з собою. Автомобіль надійний, але це зовсім не означає, що він відстає за іншими параметрами. Як для мінівена, на ньому дуже цікаво їздити.

9. Toyota Camry

Кожні кілька років популярний седан Toyota Camry піддається модернізації або фейслифтингу. І кожен раз оновлена модель демонструє високу надійність, притаманну моделям японської фірми. Особливо гарні машини з 4-циліндровими двигунами. Вони не найдинамічніші, зате дозволяють забезпечити пробіг до 300 тисяч кілометрів.

10. Toyota Prius

Коли почалися продажі перших Toyota Prius, багато хто вважав, що дорога акумуляторна батарея стане великою проблемою власників цих автомобілів. Але інженери Toyota відмінно все продумали і машина вийшла дуже надійною. Фактичний пробіг Toyota Prius може досягати 300 тисяч кілометрів і більше того.

Сайт у процесі розробки