Ляшук Олег Леонтійович

Ляшук

Доктор технічних наук, доцент

Завідувач кафедри Автомобілів

 

Біографія

Ляшук Олег Леонтійович, 1979 року народження.

У 2002 році закінчив Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя на факультет комп’ютерних технологій, спеціальність – “Автоматизоване управління технологічними процесами ”.

У 2005 році закінчив аспірантуру за спеціальністю «Технологія машинобудування».

У 2006 році в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя захистив кандидатську дисертацію на тему «Технологічне забезпечення виготовлення деталей типу тіл обертання з профільного прокату». Вчене звання доцента кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв присвоєно у 2011 році.

У 2013 закінчив Луцький національний технічний університет на факультеті ННЦПО за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство».

У 2015 в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя захистив докторську дисертацію на тему «Науково-прикладні основи створення транспортно-технологічних механізмів неперервної дії сільськогосподарських машин» за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.

Педагогічна діяльність

Веде навчальні курси:

  • «Технічна експлуатація автомобіля»,
  • «Оптимізація технологічних рішень на автотранспортному підприємстві»

Наукові інтереси

Розробка і дослідження технологій в галузі машинобудування, надійність автотранспортних засобів

Бере участь у виконанні держбюджетної тематики № ДІ 182-12– “Енергоефективні гвинтові робочі органи сільськогосподарських машин з розширеними технологічними можливостями”. ДІ 236-17 Розробка та комплексне дослідження синтезованих транспортно-технологічних механізмів автоматизованих виробничих систем.

Наукові праці

Наукові праці які розміщені на ELARTU — Інституційний репозитарій ТНТУ імені Івана Пулюя

Перелік наукових праць на Google Академія

Сайт у процесі розробки