Тарас Чорний — призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство»

Тарас Чорний — призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство»

Упродовж 11 – 13 квітня на базі Національного транспортного університету відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство».

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на олімпіаді представляли студенти групи МАс-42 факультету інженерії машин, споруд та технологій — Тарас Чорний та Степан Каськів (науковий керівник — завідувач кафедри автомобілів, д.т.н., доцент Ляшук Олег Леонтійович).

За результатами інтелектуальних змагань призове місце серед представників класичних університетів виборов студент ТНТУ ім. І. Пулюя Тарас Чорний, який отримав диплом третього ступеня.

Вітаємо студента нашого університету з високим досягненням, бажаємо йому та його колегам натхнення, успіхів і нових наукових звершень!

Чорний

Чорний К 1 Чорний К 2 Чорний К 3

Чорний 2

Додамо також, що Тарас Чорний взяв участь у конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки “Транспорт”, де представив науково-дослідну роботу на тему “Удосконалення конструкції шатунно-поршневого механізму з елементами осьового стопоріння поршневих пальців” та відзначений дипломом цього конкурсу. Конференція проводилася 29 березня у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

чорний хнаду